درباره ما

شرکت وکالتی ما

گروه وکلای دادورزان عدل و داد از سال 1395 شاهد فعالیت های موفق حقوقی و داوری در زمینه های حقوقی، کیفری، بین المللی در ایران و سایر کشورها بوده است.
با همکاری وکلای مجرب خود سعی داشته است که با استفاده از تجارب، علم روز، کسب اطمینان و اعتماد موکلین خود و با همکاری اساتید دانشگاه از جمله اساتید مان که سال ها در منصب وکالت وقضاوت صاحبن نظر بودند.
سازمان ها و وزارت خانه های مختلف در زمینه ارتقای موفقیت در دعاوی حقوقی و کسب نتایج بهتر اقدام روز افزون به عمل آورد.
سرمایه این گروه اعتماد و اطمینان موکلین خود می‌باشد که آن هم در این سال‌ها، بهترین سرمایه و تبلیغ برای ما بوده است و بر آن می‌بالیم که در تمام سالیان فعالیت حقوقی خود پایبند به قسم نامه خود ایستاده‌ایم و برای دفاع از موکلین و حقوقشان از تلاشی دریغ نکرده ایم که نتیجه آن هم جز موفقیت و اعتبار این گروه حقوقی نبوده است.

  • دریافت مشاوره قانونی
  • وکلای حرفه ای
  • نرخ های تخفیف بزرگ
  • مبارزه برای میانگین جو
  • دریافت پولی که حق شماست
  • عدالت برای همه

نقطه نظرات

ماموریت ما

گروه وکلای دادورزان عدل و داد در راستای ارتقای سلامت حقوقی و رعایت حقوق موکلین و مراجعین محترم در تلاش است که با استفاده از وکلای متخصص و مجرب در زمینه‌های حقوقی، کیفری، بین‌الملل، تجاری و نفت و گاز و با ارائه خدمات مختلف در تمام زمینه‌ها، بهترین سرویس‌ها و مشاوره‌های لازم را با استفاده از تجربیات و علم روز در اختیار موکلین قرار دهد.
با سابقه‌ای کوتاه گروه برخود می‌بالیم که توانسته ایم در راه احقاق حق و دفاع از حقوق موکلین در این راه نامی معتبر و مورد اعتماد در عرصه حقوق ایران برجای گذاریم.
اعتبار کسب شده در طی سالیان گذشته جز با کسب اعتماد و اطمینان موکلین محقق نمی‌گشته است و سرمایه این گروه را اعتماد و اطمینان شما می‌دانیم.

دعاوی حقوقی

دعاوی خانواده

دعاوی کیفری

اعضای حرفه ای تیم ما

وکلای ما

جان کارتر وکیل جنایی

دیوید وکیل وکیل خانواده

الکساندر دووکیل کسب و کار

مارک زاکربرگوکیل مهاجرا

چه کسانی به ما اعتماد کردند؟

مشتریان ارزشمند ما

تماس 09150894045